Massive Pool

Massive Pool, jedyny taki basen na świecie

Co sprawia, że basen jest idealny? Nie tylko świeża, czysta i letnia woda, ale i jego wygląd oraz technologia, w jakiej został wykonany.

Massive Pool

Najnowszy model Pools Factory został stworzony z myślą o byciu perfekcyjnym. Doświadczenie zbierane przez lata, setki rozmów z klientami, poszukiwanie nowych rozwiązań i technologii zaowocowało projektem, z którego specjaliści z Pools Factory są najbardziej dumni. Basen Massive Pool to wyjątkowe połączenie wszystkich tych czynników.

Massive Pool

To, co wyróżnia ten basen na tle pozostałych to przede wszystkim jego forma. Na Massive Pool składa się długa część pływacka, wbudowana wanna SPA oraz wbudowany whirpool.

Massive Pool

Ściany niecki zostały zbudowane z aż 10 warstw. Najgrubsza izolacja odpowiada grubości 25 cm styropianu. Przy jej tworzeniu wykorzystano technologię COMPLETE CARBON/KEVLAR, która dodatkowo gwarantuje solidne wykonanie całego basenu.

Massive Pool

Tylko teraz ten unikatowy model jest dostępny w promocyjnej cenie! Aby poznać więcej szczegółów, wypełnij formularz kontaktowany na stronie www.landing.poolsfactory.pl. Nasi konsultanci zgłoszą się do Ciebie i pomogą przy wyborze basenu, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Massive Pool