Wybór basenu w kilku krokach

Wiele osób uważa, że ich ogród nie nadaje się na miejsce wodnych szaleństw. To błąd! Szeroka gama niecek basenowych sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy na przegląd różnych rodzajów basenów.

Z myślą o tych, co marzą o basenie, ale twierdzą, że mają zbyt mały ogród, powstał model Ozzy. Ta niepozorna wanna basenowa dostarczy radość całej rodzinie. Niecka wyprofilowana w formie siedziska pozwala na spędzenie w wodzie całego dnia w relaksacyjnej pozycji.

ozzy

Basen Ontario to niecka o klasycznym, prostokątnym kształcie. W jednym z rogów znajdują się schody, które umożliwiają bezpieczne zejście na samo dno. Ontario jest zbiornikiem o większych rozmiarach, dzięki czemu możliwe jest swobodne trenowanie różnych stylów pływackich.

Ontario-6,3-x-3,20-x-1,50

O podobnym wyglądzie i zastosowaniu PoolsFactory stworzyło model Venus. Wyróżnia je forma schodów, które nie są tak zaokrąglone jak w przypadku Ontario. Istnieje również większa wersja tego basenu z podwójnymi schodami (po jednej parze z każdej strony) – Double Venus.

double venus 11,5x3,70x1,55 nowy venus

Niecka basenowa Della przełamała tradycyjną formę prostokąta. Jeden z jej boków ma formę półkola, który służy równocześnie za schody i miejsca siedzące. To świetny przykład połączenia przemyślanego designu i funkcjonalności, dlatego Della jest jednym z najchętniej wybieranych modeli basenów ogrodowych. Do wyboru jest również zbiornik Helios, który również wyróżnia się półkulistym bokiem.

dellaa - do internetu helios

Jednak nowością, skutecznie wyróżniającą się na tle pozostałych niecek basenowych jest Luna – basen o niekonwencjonalnej, opływowej formie. Ta asymetria to znakomity sposób na przełamanie tradycyjnej aranżacji ogrodu. Dodatkowo schody zostały pokryte strukturą antypoślizgową.

luna-niecka2

Wybór basenu zależy nie tylko od wielkości dostępnego terenu. Przede wszystkim zbiornik ma spełniać jego oczekiwania oraz być ozdobną, integralną częścią ogrodu. Dlatego decydując się na wybrany model, warto poświęcić chwilę na analizę swoich potrzeb. Specjaliści z PoolsFactory profesjonalnie doradzą oraz odpowiedzą na wszelkie pytania. Wypełnij formularz kontaktowy na www.landing.poolsfactory.pl już dziś!