wanna SPA Saturn

Wanna SPA w ogrodzie

Domowe wanny SPA cieszą się coraz większą popularnością. Komfort posiadania takiego urządzenia jest ogromny, zwłaszcza gdy uwielbiamy gorące, częste kąpiele. Jednak jaki model będzie najlepiej spełniał nasze oczekiwania?

Posiadanie własnej wanny SPA to niekończące się źródło korzyści. Jednym z głównych cech wanny SPA jest ich łatwość instalacji w ogrodzie lub na tarasie. Nie zajmują wiele miejsca, a pozwalają na jednoczesne korzystanie przez kilka osób. Dlatego w trakcie imprezy stają się jedną z największych atrakcji.

wanna SPA Venus

PoolsFactory oprócz bogatego wyboru niecek basenowych posiada trzy różnorodne modele wanien SPA, które pomieszczą od trzech do sześciu osób. Każdy z nich posiada minimum jedno miejsce leżące.

wanna SPA Mars

Najmniejszy model Mars swoimi wymiarami sprawia, że jest idealnym uzupełnieniem nawet niewielkich ogrodów. Przygotowano w nim trzy miejsca siedzące oraz jedno leżące. Venus to wersja rozmiaru medium – 6 miejsc siedzących oraz jedno leżące pozwalają już na większe spotkania. Wanna Saturn została wyposażona w 5 miejsc siedzących oraz dwa leżące. Jednak większa ilość stanowisk oznacza większe wymiary. Taka wanna zajmuje już ok. 2,3 m x 2,3 m x 0,9 m.

wanna SPA Saturn

Każdy model został wyposażony w filtry, rozdzielacz, ozonator oświetlenie, ogrzewanie oraz regulator powietrza. To niezbędne atrybuty wanny SPA, dzięki którym kąpiel będzie relaksująca i odprężająca. Jeśli nie wiesz jeszcze, który typ wybrać, skontaktuj się ze specjalistami ze PoolsFactory poprzez formularz kontaktowy na stronie www.landing.poolsfactory.pl.