wrześniowa promocja PoolsFactory

Wrześniowa promocja w PoolsFactory

Choć lato dobiegło końca, a wraz z nim nasze letnie promocje, już teraz PoolsFactory przyszykowało kolejną niespodziankę. Trwa wrześniowa promocja na… Odpowiedź znajduje się w tym artykule!

Wrześniowa promocja PoolsFactory

StarPool to marka basenów ciesząca się ogromną popularnością. Modele są chętnie wybierane ze względu na rozmaitość kształtów i rozmiarów. Baseny poliestrowe wyróżniają się wysoką jakością na tle konkurencji. Są o wiele stabilniejsze i trwalsze od basenów rozporowych czy stelażowych.

Aby własnym basenem ogrodowym mogło się cieszyć jeszcze szersze grono osób, nasza wrześniowa promocja to rabat 10% na każdy basen marki StarPool. Teraz Helios, Della, Ontario, Gocta, Luna, Venus, Double Venus, Atalia, Kile i Laofi są dostępne w jeszcze niższych cenach.

Odwiedź nas

Chciałbyś przed zakupem zobaczyć basen na żywo? Odwiedź naszą siedzibę w Opolu (ul. Dworska 7), gdzie znajduje się największa ekspozycja basenów w tej części Europy. Wykorzystaj ostatnie piękne, słoneczne dni i wykąp się w naszym basenie pokazowym. Wystarczy, że weźmiesz ze sobą strój kąpielowy oraz ręcznik. Masz pytania? Napisz do naszego konsultanta na www.landing.poolsfactory.pl. Pamiętaj, promocja trwa tylko do końca tego miesiąca!