Sezon na basen!

Sezon na basen

Nowy rok, nowy sezon na basen. Marzec to najlepszy moment, aby pomyśleć o nowościach w ogrodzie. Im wcześniej zaczniesz przygotowania, tym dłużej będziesz mógł cieszyć się radością pływania.

Dobry plan to podstawa, potem wystarczy już tylko realizacja. Dlatego początek wiosny jest najlepszym momentem na stworzenie koncepcji domowego SPA i centrum rozrywki. Posiadając ogród, przeznacz jego część na basen, który spełni oczekiwania wszystkich członków rodziny. Oto kilka prostych kroków, które ułatwią Ci to zadanie.

Wybór basenu

Przede wszystkim przy budowaniu koncepcji weź pod uwagę jego wielkość, głębokość oraz kształt. W ofercie PoolsFactory, polskiego producenta basenów, znajdziesz wiele modeli o różnych parametrach. Baseny mogą być prostokątne, okrągłe lub o niesymetrycznej formie. Mogą posiadać jedną lub dwie pary schodów rozmieszczonych w kilku miejscach. Nie musisz martwić się wielkością ogrodu, ponieważ z łatwością znajdziesz również mniejsze akweny.

Wybór zadaszenia

Jeśli w domu są małe dzieci, koniecznie zaplanuj zadaszenie. Ten dodatek posiada jedną podstawową funkcję: ochronę. Dzięki zadaszeniu basenu kontrolujesz kontakt dzieci z basenem. Gdy maluchy bawią się w ogrodzie, nie musisz martwić się, że przez przypadek wpadną do wody lub postanowią popływać bez Twojej wiedzy. Zadaszenie również chroni wodę przez zanieczyszczeniami takimi jak liście, opady czy insekty. Dodatkowo zadaszenie potrafi działać jak szklarnia, dzięki czemu temperatury wody jest wyższa. To szczególnie istotne późnym latem, gdy popołudnia stają się chłodniejsze. W ten sposób Twój sezon na basen będzie trwał nawet o kilka tygodni dłużej! Wybierz podstawowe, niskie zadaszenie lub wyższy model umożliwiający swobodne poruszanie się pod nim.

Gdy już określisz swoje potrzeby, skontaktuj się z konsultatem z PoolsFactory, który pomoże Ci przejść krok po kroku przez cały proces zakupu. Wspólnie ustalicie termin dostawy oraz montażu.

Skorzystaj z promocji!

Nie żartowaliśmy na początku, twierdząc, że marzec to najlepszy moment na zaplanowanie basenu w ogrodzie. Skorzystaj z aktualnej promocji w PoolsFactory na wybrane modele basenów! Akcja trwa tylko do 31 marca. Skorzystaj z propozycji:

Della 6,3 – 19 299 zł

Della 7,5 – 22 255 zł

King 1,20 – 12 175 zł

King 1,55 – 13 399 zł

Amur 3,70 – 14 299 zł