baseny Exclusive Pools

Seria Exlcusive Pools: basen Massive Pool

Jesteś fanem luksusu i cenisz sobie maksimum komfortu? Mamy coś specjalnie dla Ciebie. Basen Massive Pool to unikalny model, który spełni Twoje wszystkie wymagania.

Prestiż, jakość i elegancja zamknięte w jednym. Basen Massive Pool z serii Exclusive Pools zachwyca swoją formą – łączy zalety basenu pływackiego z wanną SPA i strefą relaksu.

basen Massive PoolMassive Pool – 100 lat gwarancji

To nie jest zwykły basen. Massive Pool został wykonany zgodnie z technologią COMPLETE CARBON/KEVLAR, wyposażony w możliwie najgrubszą izolację (odpowiadająca 25 cm styropianu!) i najgrubsze wzmocnienia stalowe (80 x 80 mm). Ściany posiadają aż 10 warstw. Taką konstrukcję śmiało można uznać za niemalże niezniszczalną, dlatego producent PoolsFactory daje aż 100-letnią gwarancję! Dodatkowo istnieje możliwość udekorowania basenu kryształami Swarovskiego.

basen Massive PoolStruktura basenu Massive Pool

Cały basen można podzielić na trzy strefy. Pierwsza z nich, ze względu na długość, może służyć za strefę pływacką. To tutaj można trenować różne techniki pływania lub nurkować. Drugi sektor łączy w sobie funkcję schodów oraz leżanek. To doskonałe miejsce również dla dzieci, które są za małe, aby wypłynąć na głębszą wodę. Jednak pamiętaj, że niezależnie od rodzaju basenu, dzieci nigdy nie powinny pozostawać w basenie bez opieki dorosłych! Ostatnią strefą jest wanna SPA dla kilku osób. Tak wyjątkowe połączenie sprawia, że basen staje się unikalnym centrum rozrywki i relaksu dosłownie dla każdego.

basen Massive PoolDlaczego warto wybrać Massive Pool?

Ten model to przede wszystkim ucieleśnienie jakości i prestiżu. Doskonale spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Łącząc w sobie funkcje trzech różnych sposobów na odpoczynek oraz niebanalny wygląd, Massive Pool stał się propozycją idealną dla każdego, kto kocha życie i niezależność. To opłacalna, długotrwała inwestycja.

basen Massive Pool

Rozważasz zakup basenu ogrodowego? Wypełnij formularz kontaktowy na stronie PoolsFactory, a nasz konsultant chętnie pomoże Ci dobrać odpowiedni model, przedstawi cały proces transportu i montażu basenu oraz zaprezentuje akcesoria, które ułatwią Ci jego późniejszą konserwację. Skorzystaj z pomocy fachowców i ciesz się pięknym latem!