Comfort Pool

Seria basenów ExclusivePools

Dla osób, które cenią sobie luksus i wypoczynek przygotowaliśmy linię basenów ExclusivePools, które z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom.

Seria ExclusivePools to wyjątkowe baseny. Co je wyróżnia? 100 lat gwarancji, 10 warstw strukturalnych ścian, najgrubsza izolacja, complete carbon/aramid, dekoracje w postaci kryształów Swarovskiego. W produkcji basenów są wykorzystane najnowocześniejsze technologie, co podnosi jakość ich wykonania. W serii znajdują się trzy modele: Massive Pool, Comfort Pool oraz Smart Pool.

Massive Pool

Basen MassivePools jest rezultatem lat doświadczeń prób i błędów. To największy proponowany model wśród basenów ogrodowych PoolsFactory, który z pewnością przypadnie do gustu osobom, które lubią pływać. Basen został podzielony na dwie strefy: część pływacką oraz wypoczynkową. Każdy, kto pragnie relaksu, może skorzystać z wbudowanej wanny SPA. MassivePool to niezawodny kompleks rekreacyjno-sportowy łączący w sobie kunszt wykonania i wysoką estetykę, dlatego producent daje aż 100 lat gwarancji.

Wymiary: 12,5 m x 3,7 m x 1,55 m

Comfort Pool

Prostokątny basen z dodatkowym panelem na schody, dzięki czemu można w pełni wykorzystać powierzchnię pływacką. Szerokość basenu umożliwia  równoczesne pływanie na całej długości dwóm dorosłym osobom. Dodatkowy panel zawiera dwie leżanki i trzy miejsca siedzące. Przemyślany projekt sprawia, że ten basen ogrodowy łączy w sobie funkcje relaksu i aktywnego spędzania czasu. Dzięki swojej budowie ComfortPool jest uważany za kamień milowy w produkcji basenów poliestrowych.

Wymiary: 9,2 m x 5 m x 1,55 m

Smart Pool

Najmniejszy i najprostszy model z serii ExclusivePools. Panel ze schodami został ograniczony do minimum i umieszczony w jednym rogu. Projekt basenu Smart Pool powstał z myślą o osobach, które cenią sobie prostą formę, a basen ma przede wszystkim służyć do aktywności fizycznej. Zdecydowanie spodoba się pływakom pragnącym posiadać basen we własnym ogrodzie.

Wymiary: 7,5 m x 3,7 m x 1,55 m 

Prezent na koniec wakacji

PoolsFactory przygotowało wakacyjne promocje na wybrane modele basenów oraz dla osób urodzonych w lipcu lub sierpniu. Możesz również skorzystać z usługi doradztwa w zakresie budowy basenu w ogrodzie. Skontaktuj się z konsultantem na www.landing.poolsfactory.pl, aby poznać szczegóły oferty.