promocje w PoolsFactory

Promocje w PoolsFactory

Z myślą o osobach, które chcą odmienić swój ogród na letni sezon przygotowaliśmy promocje w PoolsFactory. Tylko do końca miesiąca wybrane modele basenów są dostępne w niższych cenach.

Marcowe promocje w PoolsFactory

W ofercie przygotowaliśmy trzy różne modele w kilku rozmiarach. Niecki KING i AMUR to prostokątne baseny z rozbudowanymi schodami z jednej strony. Zejście w modelu KING na całej szerokości, podczas gdy w niecce AMUR zostało zaprojektowane w jednym rogu.

King 1,20 – 12 175 zł (2 899 euro)

King 1,55 – 13 399 zł (3 199 euro)

Amur 3,70 – 14 299 zł (3 599 euro)

Model DELLA posiada półokrągły panel z zejściem do wody, dzięki czemu można przeznaczyć więcej miejsca na pływanie. Ten typ akwenu jest często wybierany przez osoby, które lubią uprawiać pływanie sportowe.

Della 6,3 – 19 299 zł (4 599 euro)

Della 7,5 – 22 255 zł ( 5 299 euro)

Wszystkie baseny zostały wykonane z poliestru, niesamowicie wytrzymałego materiału odpornego na ekstremalne warunki pogodowe. W ten sposób basen służy przez wiele lat bez żadnego uszczerbku. To opłacalna inwestycja, która zdecydowanie poprawia jakość życia całej rodziny.

Skontaktuj się z nami już dziś!

Nawet mały przydomowy ogród może stać się prawdziwą niebieską laguną. Nie jesteś pewien, który model będzie dla Ciebie najlepszy? Wypełnij formularz kontaktowy na stronie www.landing.poolsfactory.pl, a nasz konsultant przygotuje ofertę. Pamiętaj, że cena jest zależna od kilku czynników, dlatego warto skorzystać z fachowej wiedzy naszych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem.