promocja kwietniowa PoolsFactory

Promocja kwietniowa

Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad basenem w ogrodzie, to jest najlepszy moment na wybranie odpowiedniej niecki. Tylko teraz wybrane modele w atrakcyjnych cenach!

Promocja kwietniowa w PoolsFactory

W związku z ogromnym zainteresowaniem promocyjnymi basenami PoolsFactory, przedłużamy naszą akcję do końca kwietnia. Wybierz jeden z modeli i ciesz się odmienionym ogrodem na wiosnę:

Della 6,3 – 19 299 zł

Della 7,5 – 22 255 zł

King 1,20 – 12 175 zł

King 1,55 – 13 399 zł

Amur 3,70 –  14 299 zł

Dlaczego warto?

Początek wiosny to najlepszy moment na takie inwestycje. Przede wszystkim instalacja basenu przed rozpoczęciem gorących dni sprawia, że nie tracisz ani jednego dnia, który możesz przeznaczyć na relaks w basenie. Po drugie, Twój ogród budzący się do życia jest gotowy na zmiany – wykorzystaj ten czas na zaplanowanie metamorfozy. Podając jego wymiary i ukształtowanie, nasi konsultanci pomogą Ci w wyborze odpowiedniego modelu oraz sposób montażu.

Który basen wybrać?

Baseny dostępne w promocji różnią się od siebie rozmiarem oraz kształtem. Staraliśmy wybrać się tak różnorodne modele, aby każdy właściciel ogrodu, mógł wybrać model pasujący do jego oazy spokoju. Począwszy od małych niecek, idealnych dla zabaw dzieci po większe, w których dorośli mogą trenować swoje umiejętności pływackie.

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas za pomocą formularza podanego na stronie www.landing.poolsfactory.pl, a odezwiemy się do Ciebie z przygotowaną ofertą. Pamiętaj, że promocja trwa tylko do 30 kwietnia!