linia ExclusivePools

Linia ExclusivePools

Lubisz luksus i wszystko, co najlepsze? Poznaj linię ExclusivePools, które wyróżnia unikalny projekt oraz wyposażenie. Tylko tutaj znajdziesz basen wysadzany kryształkami SWAROVSKIEGO i z gwarancją na 100 lat!

Linia ExclusivePools

Seria basenów ExclusivePools to trzy wyjątkowe baseny: Massive Pool, Comfort Pool i Smart Pool. Każdy z nich posiada swoje niepowtarzalne cechy, które sprawiają, że w ciepłe dni ogród tętni życiem. Zapoznaj się z ich właściwościami i wybierz model, który spełnia Twoje wszystkie oczekiwania.

Massive Pool

Wyjątkowy Massive Pool to coś więcej niż basen. To oaza spokoju dla osób zmęczonych po ciężkim dniu i niezawodny sposób na utrzymanie dobrej kondycji i sportowej sylwetki. Cała niecka to prostokąt z wydzielonym miejscem do pływania, zejściem oraz wanną SPA. To unikalne połączenie na skalę europejską!

Comfort Pool

Basen Comfort Pool wyróżniają jego wymiary – to aż 9,20 metrów długości i 5 metrów szerokości! Cała ogromna bryła została podzielona na dwie części. Pierwsza to panel ze schodami i wygodnymi leżankami dla dwóch osób, zaś druga to powierzchnia do pływania, z której mogą korzystać dwie dorosłe osoby bez przeszkadzania sobie. Tak zaprojektowana przestrzeń sprawia, że basen staje się centrum relaksu i aktywnego odpoczynku dla całej rodziny.

Smart Pool

To propozycja dla osób z wyrafinowanym gustem, które cenią sobie minimalizm i prostotę. Schody zajmują wystarczającą ilość miejsca w jednym rogu. Na całej długości zaprojektowano ławę basenową, która pozwala na odpoczynek, nie utrudniając przy tym pływania innym. Ten model jest zarazem najkrótszym ze wszystkich trzech z całej serii. Mierzy 7,50 m długości i 3,70 m szerokości.

Linia ExclusivePools to wyjątkowe baseny, których szczegółowy opis znajdziesz na stronie www.exclusivepools.pl. Interesują Cię szczegóły? Skontaktuj się z naszym konsultantem, wypełniając formularz kontaktowy na stronie www.landing.poolsfactory.pl, a przygotuje ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb oraz do Twojego ogrodu. Marzec to idealny moment na metamorfozę przydomowej oazy spokoju!