Kształt basenu ogrodowego: prostokąt

Prostokątny basen ogrodowy to klasyka gatunku. Jednak modele potrafią różnić się pewnymi detalami. Jakimi? Oto odpowiedź w tym artykule.

Każdy, kto obejrzał ofertę basenów ogrodowych PoolsFactory zauważył, że prostokątne baseny nie są takie same. Mają inne wymiary oraz inne schody. Poniżej przedstawiamy listę przykładowych modeli PoolsFactory wraz z krótkimi opisami.

Basen Double Venus

To unikatowy model basenu – posiada aż dwa zejścia umieszczone na dłuższym boku. Posiada następujące wymiary: 8,70 x 3,70 x 1,55 m, dlatego jest uważany za jeden z większych modeli polecanych do przydomowych ogrodów. Schody umiejscowione w rogach ułatwiają wejście do basenu, jednocześnie służąc jako komfortowe leżanki. Idealny basen do pływania i relaksu.

Basen Laofi

Ten model ma nietypową cechę. Stopnie schodów zostały umieszczone na całej jego szerokości, tworząc łagodne zejście do wody. Płytka część basenu może z powodzeniem służyć jako miejsce odpoczynku lub do nauki pływania dla najmłodszych. Rozmiarowo basen Laofi jest identyczny jak Double Venus: 8,70 x 3,70 x 1,55 m.

Basen Venus

To podstawowa forma basenu, będąca bazą dla Double Venus. Ten model posiada tylko jedne schody umieszczone w jego rogu. To klasyczny przykład basenu ogrodowego. Jest dostępny w dwóch rozmiarach w zależności od potrzeb: 5,00 x 3,25 x 1,55 m  lub 7,00 x 3,25 x 1,55 m.

Basen Ontario

Ten model jest podobny do basenu Venus, z tymże posiada mniejszy panel ze schodami. To dobra informacja dla fanów pływania, którzy pragną mieć więcej przestrzeni do treningów kosztem leżanek i szerokich zejść do wody. Basen Ontario jest dostępny w dwóch wariantach: 6,20 x 3,25 x 1,55 m lub 8,25 x 3,25 x 1,55 m.

Basen King

Basen ogrodowy King jest propozycją dla osób, które nie mogą się zdecydować między Laofi a Venus. Zejście jest umiejscowione na krótszym boku, posiada stopnie oraz miejsce do odpoczynku. King jest także przyjazny dla dzieci ze względu na swoją głębokość. Do wyboru są dwa warianty: głęboki 6,20 x 3,20 x 1,55 m lub płytki 6,20 x 3,20 x 1,20 m.

Basen Amur

Klasyczny kształt basenu z niekonwencjonalnym panelem ze schodami. Bok schodów został specjalnie wysunięty do przodu, aby stworzyć wygodną leżankę wraz z podnóżkiem. Amur posiada dwie rozmiary: 6,20 x 3,20 x 1,55 m lub 6,20 x 3,70 x 1,55 m.

Basen Kleo

Kleo to najmniejszy z prostokątnych basenów ogrodowych oferowanych przez PoolsFactory. Jego wymiary to 5,00 x 3,20 x 1,55 m. Mimo to jest chętnie wybieranym modelem.

Skontaktuj się z nami!

Jesteś zainteresowany zakupem basenu PoolsFactory? Skontaktuj się z naszym przedstawicielem już dziś na www.landing.poolsfactory.pl. Chętnie doradzi Ci przy wyborze modelu oraz jego instalacji.