Kaskady i dysze masujące – czyli jak doposażyć basen.

Szukasz nowego pomysłu na relaks lub zdrowej rozrywki dla dzieci? Basen może służyć nam nie tylko do pływania czy kąpania się. Istnieje wiele rozwiązań, które mogą sprawić, że nasz basen stanie się jeszcze bardziej atrakcyjny. Do najpopularniejszych należy montaż kaskad i dysz masujących.

Relaks czyli nic nie działa bardziej odprężająco na organizm jak masaż!

Masaż pobudza naczynia krwionośne i tym samym całe ciało oraz rozluźnia napięte mięśnie. Czy wiedziałaś jednak, że masaż połączony jest z relaksem w wodzie działanie odprężające jest podwójne? Jeśli nie – czas nadrobić wrażenia i zainstalować nowe akcesoria w Twoim basenie!

Na co należy zwrócić szczególną uwagę przy doborze tego typu akcesoriów?

Przede wszystkim trzeba zadbać o prawidłowy montaż. Ważne jest, by prace związane z ich instalacją były wykonane przez fachowca, ponieważ w bardzo łatwy sposób możne przy tej okazji uszkodzić nieckę basenową.

Kaskady oraz dysze masujące w przeważającej części montowane są na brzegach basenu, tak by nie przeszkadzały kąpiącym się w pływaniu.

Wbrew pozorom, kaskady oraz dysze masujące nie zużywają wiele energii. Często można podłączyć je do pompy i wtedy to ona je napędza.

Włączanie tych urządzeń jest również niezwykle proste. Przeważnie uruchamia się je bezpośrednio z brzegu basenu. Możesz też skorzystać z dobrodziejstw nowoczesnych technologii, które umożliwiają programowanie ich w dowolny sposób – nawet z tabletu czy smartfona jeszcze przed rozpoczęciem pływania.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do nas: +48 77 474 84 04, a nasi konsultanci z przyjemnością doradzą wybór akcesoriów do Twojego basenu!