Jaki basen wybrać?

Mały czy duży? Prostokątny czy okrągły? Jest tak wiele modeli basenów ogrodowych, że nie zawsze wiadomo, który wybrać. Sprawdź nasz krótki przewodnik po nieckach, aby wybrać właśnie tę najlepszą dla Ciebie.

Mały ogród, ogromne możliwości

Jeden z najmniejszych basenów, Astra, ma wymiary 4 x 2,5 x 1,25 m. Nawet tak mała powierzchnia potrafi odmienić przydomowy trawnik i być niekończącym się źródłem dobrej zabawy dla najmłodszych. Ze względu na głębokość niecki rodzice nie muszą obawiać się o dzieci (jednak nigdy nie można zostawiać ich bez opieki!). Dorośli zaś docenią uroki posiadania własnego basenu w upalne dni, gdy wystarczy chwila zanurzenia w chłodnej wodzie, aby poczuć, że ten zakup był udany. Warto pomyśleć również o zadaszeniu.

Jaki basen wybrać?

 

Klasyka vs kreatywność

Wśród kilkudziesięciu modeli PoolsFactory znajdują się baseny owalne typu Eris, prostokątne, np. Ontario i o tak nieokreślonym kształcie jak Luna. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb użytkownika oraz ilości dostępnego miejsca. Osoby, które chcą wykorzystywać basen do tradycyjnego pływania, powinny rozważyć zakup klasycznego basenu ze względu na jego długość. Jeśli niecka ma służyć głównie w celach rozrywkowych oraz dla zabaw dzieci, nieregularna forma będzie strzałem w dziesiątkę.

Jaki basen wybrać?

Dla wymagających

Osobom, które cenią sobie luksus i prestiż szczególnie przypadną do gustu modele z linii ExclusivePools. Te wyjątkowe baseny zaprojektowane z myślą o wymagających klientach z wyrafinowanym gustem to prawdziwe perełki na skalę europejską. Wyróżniają je nie tylko imponujące wymiary, ale i niezawodne wykończenie. Kryształki SWAROVSKIEGO, wbudowana wanna SPA czy 100-letnia gwarancja to tylko wybrane zalety tych niecek.

Wiesz już jaki basen wybrać?

Podjąłeś już decyzję o zakupie basenu? Świetnie! Tylko do końca marca w PoolsFactory trwa promocja na wybrane modele. Zadzwoń już dziś lub wypełnij formularz na landing.poolsfactory.pl i ciesz się dobrą inwestycją! Chętnych zapraszamy do odwiedzin siedzibę PoolsFactory w Opolu, gdzie znajduje się największa ekspozycja basenów w tej części Europy.