Doświadczenie producenta basenów: Pools Factory

Doświadczenie, które udało nam się zdobyć przez wszystkie lata naszej działalności zaowocowało  tym, że dziś jesteśmy największym producentem basenów w Europie Środkowo-Wschodniej.

Produkcję basenów poliestrowych rozpoczęliśmy jako marka Starpool w 1997 roku. Jesteśmy jednym z pierwszych producentów tego typu basenów zarówno w Polsce jak i w Europie.Nasze zakłady mieszczą się na powierzchni 19,8 tys. M2 hal produkcyjno- magazynowych oraz blisko 179 tys. m2 gruntu, co pozwala nam na produkcję 3000 basenów rocznie. Lata pracy i doświadczeń nauczyły nas  pracować z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości oraz stosowania jedynie najlepszych dostępnych na rynku maszyn przy produkcji naszych basenów kąpielowych..

Świadczą o tym liczne certyfikaty od firm, z którymi od lat współpracujemy. Najlepsza jakość  nie zna kompromisów, dlatego też nie pozwalamy sobie na nie przy produkcji basenów.

Nieustannie pracujemy nad tym, by sprostać oczekiwaniom Klientów,  dlatego też wciąż poszerzamy swoją ofertę o coraz to nowe formy
i rozmiary naszych basenów.

Rozwiązania technologiczne

Dzięki połączeniu najlepszych rozwiązań technologicznych przy produkcji naszych basenów, jesteśmy w stanie zadowolić każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Nowości jednak wprowadzamy nie tylko w tym, co widoczne dla oka.

Doskonałym przykładem  jest wykorzystanie przez naszą firmę mat Carbon-A ramid przy produkcji naszych basenów.  Jako nieliczni na świecie stosujemy tą technologię w produkcji co sprawia, że nasze produkty  są jednymi z najbardziej wytrzymałych basenów na świecie. Stworzenie takich produktów stanowiło dla nas punkt honoru.

Spirzedaż naszych basenów obejmuje nie tylko rynek Polski. 85% sprzedaży to eksport na rynki całej Europy, jak i poza nią.

Taki stan rzeczy pokazuje jak dużym zaufaniem darzą nas Klienci na całym Świecie

PoolsFACTORY Group to 4 kategorie cenowe, aby każdy z Państwa mógł pozwolić sobie  na luksus posiadania własnego basenu bez względu na to, jakim budżetem operuje:

  1. Economy line by Pool4You:  baseny już od 4042 PLN
  2. Pool4You: baseny już od 5200 PLN
  3. StarPool: baseny od 20 799 PLN
  4. Exclusive Pools: baseny od 37 800 PLN