Pools Factory Dni Otwarte

Dni otwarte największego producenta basenów

Firma PoolsFACTORY Group pragnie zaprosić na dni otwarte, które odbędą się od 10 do 12 kwietnia 2015 r. w godzinach 10-18. Impreza będzie mieć miejsce na terenie największej w Europie ekspozycji basenowej zlokalizowanej w Opolu przy ulicy Dworskiej 7.

Podczas wydarzenia zaprezentowany zostanie unikatowy na skalę światową basen Massive – na całym Starym Kontynencie nie ma większego basenu z wbudowaną wanną SPA oraz ze specjalnym antypoślizgiem, który zawiera w sobie aż 470 kryształów SWAROVSKIEGO. W trakcie trwania imprezy cena produktu zostanie obniżona o 10%.

Co istotne, z basenu będzie można skorzystać, pod warunkiem zabrania ze sobą strojów kąpielowych oraz ręczników. Dodatkowo firma PoolsFACTORY Group przygotowała z okazji wydarzenia promocje dla swoich przyszłych klientów – osoba która zdecyduje się w ciągu dni otwartych na zakup oraz wpłaci zaliczkę, otrzyma gratis kompletny osprzęt oraz darmową wycinkę i montaż elementów w niecce. Podczas imprezy zostaną także wylosowane nagrody w postaci basenu Helios oraz wanny SPA.

Pools Factory Dni Otwarte

PoolsFACTORY Group to grupa firm działających w branży basenowej. W zakres działalności firmy wchodzi przede wszystkim produkcja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna basenów przeznaczonych do użytku osobistego. Wiarygodność i rzetelność poparte są wieloletnim doświadczeniem, współpracą z najlepszymi dostawcami komponentów, a także uzyskanymi certyfikatami CONNECTROR, ALBIXON czy TUV RHEINLAND.

Nadrzędny cel prowadzonej działalności to satysfakcja Klienta, do którego firma dąży poprzez ciągłe udoskonalanie produktów oraz wprowadzanie innowacyjnych i bezpiecznych dla środowiska rozwiązań w segmencie basenowym. Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnego, wymagającego Klienta, oferując niespotykaną na skalę europejską ekspozycję basenów.

Osoby zainteresowane zakupieniem produktu nie muszą już dłużej polegać na zestandaryzowanych materiałach promocyjnych i sztampowych zdjęciach na stronach internetowych – zamiast tego mogą na żywo obejrzeć każdy model basenu.