Dni Otwarte Pools Factory 10-12 kwietnia

Zastanawiasz się, jak wygląda basen przed montażem? A może jesteś ciekaw, jak powstaje niecka? Na te i inne pytania chętnie udzielimy odpowiedzi już w ten weekend podczas Dni Otwartych Pools Factory.

Przez trzy dni od 10:00 do 18:00 nasi specjaliści będą odpowiadać na wszystkie nurtujące pytania, demonstrując przy tym wszystkie kluczowe cechy naszych basenów. To wyjątkowa okazja na dokładne zapoznanie się z niecką przed jej zakupem. Osoby, które zdecydują się na wybrany model oraz wpłacą zaliczkę dostaną gratis kompletny osprzęt oraz wycinkę wraz z montażem elementów w niecce.

Dni Otwarte Pools FactoryDni Otwarte Pools Factory

W tym czasie zaplanowaliśmy również premierowy pokaz naszego najnowszego basenu Massive – największej niecki basenowej na świecie z wbudowaną wanną SPA i specjalnym antypoślizgiem. Basen został pokryty 470 kryształami Svarovskiego. Tylko w tym czasie jego cena zostanie obniżona o 10%, a goście, którzy wezmą ze sobą ręczniki i stroje kąpielowe będą mogli skorzystać z kąpieli w tym niezwykłym basenie.

Dlaczego jeszcze warto nas odwiedzić? To właśnie tutaj znajduje się największa w Europie Środkowej i Wschodniej ekspozycja basenów dostępnych na wyciągnięcie ręki. Te i inne atrakcyjne czekają na Was w Opolu przy ul. Dworskiej 7 w siedzibie filmy Pools Factory w dniach 10-12 kwietnia 2015 od 10:00 do 18:00.