majówka

Dlaczego warto wybrać basen od PoolsFactory?

Choć za oknem jeszcze leży śnieg, nim się obejrzymy zacznie się sezon pływacki. To dobry moment na zaplanowanie nowości w ogrodzie… Dlaczego warto wybrać basen od PoolsFactory?

Doświadczenie i profesjonalizm

Producent basenów PoolsFactory jest obecna na europejskim rynku od wielu lat. Dzięki nieustannemu rozwojowi, modernizacji produkcji, szkoleniu pracowników i licznym badaniom prezentowane modele basenów ogrodowych są wciąż ulepszane. Misją firmy jest spełnienie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego PoolsFactory stawia na jakość i funkcjonalność. W efekcie wybierając jeden z proponowanych modeli, jego przyszły właściciel otrzymuje możliwość stworzenia prywatnej strefy SPA we własnym domowym zaciszu.

PoolsFactory daje możliwość obejrzenia modeli basenów w swojej siedzibie w Opolu. Wystarczy umówić się wcześniej telefonicznie na spotkanie, a konsultant oprowadzi nas po ekspozycji oraz przedstawi wszystkie szczegóły konstrukcji. Co więcej, istnieje możliwość skorzystania z pokazowego basenu ogrodowego – wystarczy wziąć ze sobą strój kąpielowy.

Basen ogrodowy dla każdego

W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów PoolsFactory stworzyło trzy klasy basenów ogrodowych: ExclusivePools dla najbardziej wymagających, StarPool dla ceniących sobie jakość oraz Pool4U – baseny ogrodowe w stosunkowo niskiej cenie. Każda wymieniona marka to sprawdzone i chętnie wybierane baseny przez klientów w całej Europie.

Na stronie PoolsFactory znajduje się wygodny konfigurator online, który pozwala na szybkie stworzenie własnego basenu wraz z zadaszeniem i akcesoriami. W konfiguratorze wybieramy model, jego wielkość, kolor niecki, oraz wyposażenie. Następnie plik PDF zawierający wszystkie informacje wraz z wyceną zostanie wysłany na podany przez nas adres e-mail.

Dobro klienta na pierwszym miejscu

Nie wiesz, który basen ogrodowy będzie dla Ciebie najlepszy? Zespół doradców PoolsFactory doradza w zakresie wyboru odpowiedniego modelu, jego transportu, montażu oraz użytkowania. Pomaga dobrać akcesoria, chemię basenową i sprzęt czyszczący. Konsultanci PoolsFactory zawsze posiadają aktualne cenniki oraz informacje na temat trwających promocji.

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami już dziś!